قیمت های سایت بروز می باشد

S-85DLC05D ماژول میکروتیک

S-85DLC05D
  • تضمین بهترین قیمت بازار
  • پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
  • بازگشت وجه در صورت عدم رضایت
  • اصالت کالاها از برترین برندها
  • تحویل سریع در کمترین زمان ممکن

تومان 1,590,000

هر درهم امارات: 18,097 تومان

مقایسه

S-85DLC05D یک ماژول فیبر نوری از شرکت میکروتیک می باشد که با سرعت 1.25G  و طول موج 850nm  اطلاعات را از طریق فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. این ماژول دارای دو کانکتور Dual LC UPC است و به صورت Multi Mode  عمل می کند که قابلیت انتقال اطلاعات تا مسافت 550 متر را دارا می باشد .

S-85DLC05D - ماژول - فیبر نوری - میکروتیک

این ماژول توسط شرکت میکروتیک بررسی شده و با محصولات زیر سازگار می باشد :

  • RB260GS
  • RB2011LS
  • RB2011LS-IN
  • RB2011UAS-IN
  • RB2011UAS-RM
  • RB2011UAS-2HnD
  • RB2011UAS-2HnD-IN
  • CCR1036-12G-4S

 

میکروتیک

یکروتیک (به انگلیسیMikroTik) یک شرکت در لتونی است که در سال ۱۹۹۶ برای توسعه روترها و سیستم‌های بی‌سیم ISP تأسیس شد.مهمترین محصول این شرکت سیستم‌عامل میکروتیک است. سیستم‌عامل میکروتیک مسیریابی است که با استفاده از هسته لینوکس ساخته شده‌است. سیستم‌عامل میکروتیک علاوه‌بر قابلیت نصب بر روی رایانه‌های خانگی، به صورت بسته نرم‌افزاری-سخت‌افزاری نیز ارائه شده‌است.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “S-85DLC05D ماژول میکروتیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی

دفتر تهران :

02188738068

02188743631

دفتر بندرعباس :

07633318019

دفتر دبی :

0097142554096

آدرس دفتر تهران :

تهران-پل سید خندان-ابتدای خیابان سهروردی شمالی-کوچه حاج حسنی-ساختمان شماره ۵

 

پشتیبانی

ساعات پاسخگویی از 9 صبح الی 4 بعد از ظهر

02188738068

پاسخگوی 24 ساعته تلگرام :

 09382609295

نمادهای ما

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین پیشنهادها و تخفیف های ما زودتر از بقیه با خبر شوید!
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت