با تشکر از حسن اعتماد شما به اطلاع میرساند برای اطلاع از شرایط خرید و قوانین فروش و برگشت کالا به موارد زیر دقت فرمایید:

مغایرت مشخصات کالاهای سایت با کالای ارسالی:

مشخصات کالاها از سایت شرکت های سازنده استخراج میشود و احتمال تغییر مشخصات کالا در طول زمان وجود دارد. همواره سعی کرده ایم که مشخصات کالاها به روز باشد، اما در صورتی که عکس یا مشخصات کالاها با کالای ارسال شده همخوانی نداشته باشد، خریدار میتواند موضوع را در اسرع وقت (کمتر از ۲۴ ساعت) به ما اطلاع دهد و هماهنگی های لازم را برای برگشت کالا انجام دهد. پس از برگشت کالا در صورت نیاز کالای جایگزین ارسال خواهد شد یا در صورت لزوم وجه کالا به حساب خریدار عودت داده میشود. 

توجه: کالا دقیقا با همان شرایط ارسال شده باید مرجوع شود، در صورت بسته بندی نامناسب یا استفاده از دستگاه و باز کردن آن امکان برگشت کالا وجود ندارد.

نقص فنی کالا:

توجه: کالا در صورت داشتن ایراد ظاهری (ضربه، تماس با آب، له شدگی و شکستگی، انواع سوختگی ناشی از حرارت یا برق نامتعارف) امکان برگشت ندارد.

مشکلات مربوط به حمل و نقل:

تمامی کالاهای ارسالی از پرتقال شبکه با توجه به نوع کالا به طور استاندارد بسته بندی و پس از ارسال کالا مشخصات بارنامه و روش ارسال به کاربر اعلام خواهد شد. پس از این مرحله در صورتی که کالایی در حمل و نقل آسیب دیده باشد، مسئولیت این خسارت با شرکت حمل و نقل است و فروشگاه پرتقال شبکه مسئولیتی در قبال کیفیت خدمات رسانی شرکت های حمل و نقل کننده ندارد. در صورتی که کالای تحویل گرفته شده ایراد ظاهری دارد مشتری میتواند از قبول آن خودداری کند و مشکل را از طریق شرکت مربوطه پیگیری نماید. با این حال در صورت بروز هرگونه مشکل مشتری میتواند در کمتر از ۲۴ ساعت کاری موضوع را ترجیحا از طریق ایمیل به همراه عکس به فروشگاه منتقل کند تا مورد پیگیری شود.